warez v
Witamy
Zapraszam na stronę, zaloguj się.
Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a
jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj
kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem
autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich
oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową

Rejestracja jest darmowa - logując się zyskujesz dostęp do zasobów

Jeśli któryś z linków zawartych w artykułach na warezv łamie Państwa prawa autorskie,
prosimy o zgłoszenie tego faktu do administratora. Artykuł zostanie bezzwłocznie usunięty.

warez v

Witamy na WAREZVl! Tutaj znajdziesz wszystko! Darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, teledyski, eBooki, anime, i wiele więcej... Wszystko za darmo!
 
IndeksfilmCalendarSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Windows 10 Technical Preview dostępny do pobrania!

Go down 
AutorWiadomość
pawloska

avatar

Liczba postów : 1158
Data rejestracji : 04/03/2012
Wiek : 39
Skąd : Nowa Ale....

PisanieTemat: Windows 10 Technical Preview dostępny do pobrania!   05.10.14 10:25


Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft udostępnił publiczną wersję testową systemu Windows 10 Technical Preview. Najnowszy Windows został zaprezentowany wczoraj podczas specjalnej konferencji w San Francisco.


Windows 10 Technical Preview przeznaczony jest dla entuzjastów, deweloperów, jak i klientów korporacyjnych. Jednocześnie Microsoft uruchomił specjalny program Windows Insider Program - jego uczestnicy będą otrzymywać regularne aktualizacje w całym cyklu rozwoju systemu Windows 10.

Wersja Technical Preview dostępna jest do pobrania w postaci obrazu ISO dla 32 i 64-bitowych komputerów. System można zainstalować na maszynie wirtualnej lub bezpośrednio na dysku. Należy jednak pamiętać, że jest to wczesna wersja rozwojowa i nie nadaje się do normalnego użytkowania ze względu na ryzyko wystąpienia błędów.

Windows 10 Technical Preview możecie pobrać bezpośrednio z naszych zasobów z działu Systemy operacyjne. Pamiętajcie, że do instalacji niezbędny jest klucz produktu, który znajdziecie na stronie pobierania. Technical Preview wygasa w dniu 15 kwietnia 2015 roku.
Powrót do góry Go down
pawloska

avatar

Liczba postów : 1158
Data rejestracji : 04/03/2012
Wiek : 39
Skąd : Nowa Ale....

PisanieTemat: Re: Windows 10 Technical Preview dostępny do pobrania!   05.10.14 10:27

Windows 10 - pierwsze spojrzenie i przegląd nowościPoznaliśmy kolejną wersję systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 10. Tak, to nie pomyłka - 10. Producent celowo ominął jedną cyfrę aby wyraźnie odciąć nowego OS'a od poprzednich generacji. Lada moment wczesna wersja Technical Preview trafi do użytkowników. Przyjrzyjmy się nowościom jakie znajdziemy w technicznej wersji testowej. Skupiono się przede wszystkim na zwiększeniu produktywności i wygodzie użytkowania dla użytkowników komputerów PC.
To właśnie użytkownicy popularnych pecetów najczęściej wytykają niepraktyczność rozwiązań jakie oferuje Windows 8 i 8.1. Podczas konferencji w San Francisco było wyraźnie widać, że Microsoft chce odzyskać zaufanie tej grupy odbiorców nie zapominając jednocześnie o użytkownikach innych urządzeń. Windows 10 ma być jednolity zarówno dla komputerów, tabletów jak i smartfonów. Jedno środowisko i aplikacje dostosowane do obsługi na różnych ekranach.Windows 10 dostosowuje się do urządzeń, z których korzystają klienci – od konsoli Xbox po komputery PC, od telefonów po tablety oraz drobne urządzenia – a doświadczenie z ich używania jest spójne i kompatybilne. Windows 10 będzie wspierał największy wachlarz urządzeń - od „Internetu Rzeczy” (Internet of Things) po centra danych przedsiębiorstw na całym świecie. Microsoft dostarcza również deweloperom zunifikowaną platformę do tworzenia aplikacji na wszystkie urządzenia wraz z jednolitym sklepem z aplikacjami. Deweloperzy będą mogli stworzyć jedną aplikację i łatwo dostarczać ją na wiele typów urządzeń, umożliwiając użytkownikom jeszcze wygodniejsze odkrywanie, kupowanie i aktualizowanie aplikacji. - czytamy w komunikacie prasowym Microsoftu.

Wyraźny nacisk położono również na rozwiązania biznesowe. Gigant z Redmond podkreśla, że system wyposażono w funkcje zabezpieczeń klasy korporacyjnej, opcje ochrony tożsamości i danych. Usprawniono tożsamość użytkownika – nowy system ma zapewnić zwiększoną odporność na włamania, kradzież lub phishing. Windows 10 wspierać będzie zaawansowaną ochronę danych biznesowych dzięki zastosowaniu mechanizmu kontenerów oraz separacji danych na poziomie aplikacji i plików.

Co nowego w wersji Technical Preview?


Powróciło Menu Start. Podobnie jak to znane z Windows 7, umożliwia łatwiejsze korzystanie i szybszy dostęp do najpopularniejszych funkcji systemu. Nowe Menu Start posiada dużo większe możliwości w zakresie personalizacji. Obok standardowych funkcji można na nim znaleźć aplikacje interfejsu Modern UI oraz interaktywne kafelki.


Menu Start w Windows 10

Uruchamianie aplikacji z Windows Store w oknach. Windows 10 dostarcza możliwość uruchamiania aplikacji kafelkowych w takim samym formacie, co programy desktopowe. Można zatem zmieniać ich rozmiar, umieszczać w dowolnym obszarze ekranu oraz wykorzystywać pasek tytułowy, na którym znajdą się polecenia maksymalizowania, minimalizowania i zamknięcia okna jednym kliknięciem.


Windows 10: uruchamianie aplikacji z Windows Store w oknach

Snap Enhancements. Ulepszono mechanizm rozmieszczenia okien aplikacji dzięki czemu praca z wieloma aplikacjami jednocześnie jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Można umieścić do czterech aplikacji na jednym ekranie z nowym geometrycznym układem okien. System automatycznie optymalizuje rozmieszczenie okien oraz sugeruje jak wykorzystać wolną przestrzeń ekranu.


Windows 10: praca z wieloma aplikacjami jednocześnie jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna

Task View. Na pasku zadań pojawił się nowy przycisk Podgląd Zadań. Umożliwia on podgląd wszystkich otwartych aplikacji i plików. Wszystko po to aby przełączanie się między oknami i utworzonymi pulpitami było wygodniejsze.


Nowy przycisk Podgląd Zadań (Task View) w Windows 10

Wiele pulpitów. Zamiast wielu aplikacji i plików nakładających się na jednym pulpicie, można z łatwością przełączyć się pomiędzy odrębnymi pulpitami stworzonymi dla różnych celów i projektów - niezależnie czy do pracy, osobistego użytku czy innych zastosowań.


Windows 10 pozwala na tworzenie wirtualnych pulpitów

Windows 10 Technical Preview do pobrania

Jednocześnie Microsoft ogłosił uruchomienie Windows Insider Program. Uczestnicy programu będą mogli pobierać wczesne wersje systemu Windows i oceniać jego możliwości i jakość działania. Windows 10 Technical Preview będzie dostępny do pobrania już 1 października na stronie http://preview.windows.com.

Poniżej znajdziecie oficjalny materiał wideo przedstawiające wybrane nowości w Windows 10.

Powrót do góry Go down
 
Windows 10 Technical Preview dostępny do pobrania!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
warez v :: Hardware-
Skocz do: