Nie jestem czarownicą / I Am Not a Witch (2017) PL.480p.BRRiP.XviD.AC3-LTS ~ Lektor PL

Go down

nowy Nie jestem czarownicą / I Am Not a Witch (2017) PL.480p.BRRiP.XviD.AC3-LTS ~ Lektor PL

Pisanie by cypisek on 17.11.18 20:58

Nie jestem czarownicą / I Am Not a Witch (2017) PL.480p.BRRiP.XviD.AC3-LTS ~ Lektor PL

W pewnej afrykańskiej wiosce osierocona ośmiolatka o imieniu Shula (Maggie Mulubwa) zostaje oskarżona o praktykowanie magii i po krótkim tendencyjnym procesie skazana na pobyt w obozie dla czarownic, który znajduje się na pustyni. Przebywające tam bezbronne wobec absurdalnych zarzutów kobiety są stygmatyzowane i wykluczone ze społeczeństwa. Okrzyknięte wiedźmami więźniarki zmuszane są do ciężkiej pracy fizycznej, stanowią również niezwykle dochodowe źródło turystycznej atrakcji. Shula po przybyciu do obozu zostaje poddana rytualnej inicjacji, podczas której zapoznaje się z zasadami życia czarownicy. Do pleców przytwierdzają jej biała wstęgę, która zapobiegać ma ucieczce, i informują, że jeśli kiedykolwiek ośmieli się ją przeciąć, zostanie przemieniona w kozę. Dziewczynka nie chce się jednak podporządkować.

### DANE TECHNICZNE ###

Format : AVI at 2.684 kb/s
Length : 1,73 GB for 1 h 32 min 31s 959 ms

Video #0 : MPEG-4 Visual at 2.293 kb/s
Aspect : 720 x 304 (2.368) at 24.000 fps

Audio #0 : AC-3 at 384 kb/s
Infos : 6 kanałów, 48,0 kHz

Source V/A: KiT dzięki

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

TYLKO 1 LINK (BEZ KOMPRESJI,ściągasz i oglądasz)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Wersja RMVB

Format : RealMedia at 444 kb/s
Length : 303 MiB for 1 h 32 min 31s 875 ms

Video #0 : RealVideo 4 at 380 kb/s
Aspect : 640 x 272 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0 : Cooker at 64,1 kb/s
Infos : 2 kanały, 44,1 kHz

cypisek