warez v
Witamy
Zapraszam na stronę, zaloguj się.
Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a
jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj
kompresji, suma kontrolna itp.). Pamiętaj, że pliki objęte prawem
autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich
oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową

Rejestracja jest darmowa - logując się zyskujesz dostęp do zasobów

Jeśli któryś z linków zawartych w artykułach na warezv łamie Państwa prawa autorskie,
prosimy o zgłoszenie tego faktu do administratora. Artykuł zostanie bezzwłocznie usunięty.

warez v

Witamy na WAREZVl! Tutaj znajdziesz wszystko! Darmowe filmy, darmowe gry, darmowe programy, darmowe mp3, albumy, szablony, tapety, teledyski, eBooki, anime, i wiele więcej... Wszystko za darmo!
 
IndeksfilmCalendarSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Przeglądasz Temat: Windows 8.1 już jest! Co nowego?

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Przeglądasz Temat: Windows 8.1 już jest! Co nowego?   19.10.13 8:24

Windows 8.1 już jest! Co nowego?
Odbiór systemu Windows 8 wśród użytkowników był bardzo różny. Jedni zachwycali się nowymi możliwościami interakcji, inni wytykali przerażającą liczbę zaniechań i błędów. Wersja 8.1 ma je wszystkie naprawić. Ale czy się udało?
Dziś Microsoft oficjalnie udostępnia Windows 8.1 - następcę, a raczej aktualizację systemu operacyjnego Windows 8, który został wydany mniej więcej rok temu. Od dziś użytkownicy tego OS-u z ponad 230 rynków całego świata, mówiący 37 językami, mogą pobrać bezpłatne uaktualnienie ze sklepu Windows. Nowa wersja będzie także od dziś dostępna w wersji pudełkowej na całym świecie. Ale co znajdziemy w niej nowego po odpaleniu komputera?

Wygląd systemu Microsoftu począwszy od wersji 8 to kwestia chyba najbardziej sporna wśród użytkowników. Ekran startowy został ulepszony i jest teraz bardziej konfigurowalny - zmienione zostały rozmiary kafelków, dodano motywy tła i kolory. Użytkownik może też wybrać, czy woli zaczynać pracę od kafelkowego ekranu Startu, czy od bardziej znajomego sobie pulpitu.
Po premierze Windows 8 Microsoft stanął w ogniu krytyki ze strony użytkowników głównie z powodu braku przycisku Start, który jest nieodzownym elementem OS-u od lat. W wersji 8.1 przycisk Start powraca, ale wcale nie w takiej formie, jak wszyscy pamiętamy. Po kliknięciu w niego lewym przyciskiem myszy jesteśmy przenoszeni do kafelkowej listy aplikacji, natomiast jeśli klikniemy prawym przyciskiem - dostaniemy w podręcznym menu nieco więcej opcji: restartu lub wyłączenia komputera, przejścia do listy programów, ustawień, czy menadżera urządzeń, a także uruchomienia menadżera zadań, panelu sterowania czy wyszukiwarki.
Microsoft chciał ulepszyć także wyszukiwanie - pod każdym względem. I to dlatego możemy teraz zwyczajnie zacząć pisać na ekranie Start, a Bing Smart Search odnajdzie i wyświetli to, czego szukamy - czy jest będzie to plik, dokument, album fotograficzny w chmurze czy aplikacja, a nawet witryna internetowa.

Z Windows 8.1 została zintegrowana usługa SkyDrive, czyli możliwość przechowywania swoich plików w chmurze i uzyskania do nich dostępu praktycznie w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Oczywiście to założenie wydaje się niezwykle proste tylko wtedy, gdy każdy będzie mieć zainstalowany Windows 8.1... W przeciwnym przypadku będziemy musieli instalować SkyDrive'a ręcznie.
Firma z Redmond przeprojektowała także sklep z aplikacjami - nowy wygląd ma zapewnić bardziej przejrzysty wybór najwłaściwszych aplikacji dla użytkowników. W tym celu stworzono nowy układ graficzny oraz nowe kategorie. W dokonaniu wyboru pomóc mają nam rekomendacje innych użytkowników. Gdy już pobierzemy aplikacje, to nie będziemy musieli martwić się o ich aktualizacje, gdyż będzie ona dokonywana automatycznie.
Ceny Windows 8.1 kształtują się następująco:

   Windows 8.1 Pro - 200 dolarów
   Windows 8.1 - 120 dolarów

Na polskiej stronie Microsoftu Windows 8.1 wciąż oznaczony jest jednak jako produkt, który pojawi się "już wkrótce". Wkrótce powinno nastąpić jeszcze dziś.

Powrót do góry Go down
 
Przeglądasz Temat: Windows 8.1 już jest! Co nowego?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
warez v :: Hardware-
Skocz do: